Hakkımızda

Uzman ekibimiz  Mobil İletişim Çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal çözümler sunmak üzere 2006 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir. 

Bu bağlamda; ekibimiz FENİX TELEKOM HABERLEŞME çatısı altında toplanmış olup, iletişim sektöründeki tecrübesini iş ortaklarımıza ve siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç edinmiştir. Bunun için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından gerekli yetkilendirme belgelerini(STH,SMŞH,İSS)alıp sektördeki yerini almıştır.

Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefesini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir. 

FENİX TELEKOM HABERLEŞME  kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, ARGE yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmıştır.  FENİX TELEKOM HABERLEŞME  Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak belirlemiştir. Bu gün itibariyle 150 çözüm ortağı ve 2000´den fazla kurumsal müşteri portföyüne sahip FENİX TELEKOM  HABERLEŞME rakipleri arasında ön planda yer almaktadır.

Bireysel Müşterilere, Esnaf, KOBİ, İşyerlerine Farklı ve Özel Kampanyalar
Bireysel müşteriler için; ADSL, VDSL, FİBER seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunuyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek limitsiz internet ve ücretsiz kurulum gibi avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internet ve sabit telefon hizmetlerinin yanı sıra, IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı bulut çözümler sunuyor. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlrına yönelik olarak genişletiyor.

İşletmelerin iletişimde ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz Yeni şirketlerden Türkiye'nin en büyük şirketlerine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Fenixtelekom, her ölçekteki işletmenin iletişim ihtiyaçlarını  en iyi şekilde karşılıyor.

Fenixtelekom, Türkiye'nin önde gelen BULUT Santral ağı ile 2000'den fazla kullanıcıya ulaşıyor. Fenixtelekom BULUT Santral Servisi, yeni iş kuran ya da işini profesyonelleştirmek isteyen KOBİ'lere bir dijital santralin tüm özelliklerini, yatırım yapmalarına gerek kalmaksızın kazandırıyor. BULUT Wi-Fi ürünü ile de KOBİ'lerin müşterilerine sorunsuz bir Wifi deneyimi yaşatmasını sağlıyor ve ziyaretçi analizi ile müşteri yönetimine katkı sağlıyor. İşletmelerin iletişimde ihtiyaç duydukları her konuda en iyi şekilde yardımcı oluyoruz Yeni şirketlerden Türkiye'nin en büyük ilk 500 şirketine, eğitim kurumlarından resmi kurumlara kadar Fenixtelekom, her ölçekteki işletmenin iletişim ihtiyaçlarını  en iyi şekilde karşılıyor.

FENİX TELEKOM HABERLEŞME BİLİŞİM TELEKOMÜNİKASYON VE TEK. İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
Adres Gap Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:316 Babil Plaza Kat:4 No:35 BATMAN/MERKEZ
İletişim: 0850 511 1065
Mail: [email protected]@fenixtelekom.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Copyright © 2021 Fenix Telekom Haberleşme Bilişim Telekomünikasyon ve Tek. İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.