IP Santral Nedir

Bildiğiniz Santralleri Unutun IP Santral İle Tanışın

FenixPBX IP Santral geleneksel bilindik fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin tümünü içinde bulundurmaktadır. Bu özelliklerin dışında gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği ve detaylı raporlama gibi daha çok sayıda gelişmiş özelliklere sahiptir. FenixPBX IP Santral sunucu üzerinde kurularak çalışan tamamen yazılım (software) tabanlı ve bilgisayar ile yönetilen bir sistemdir.

FenixPBX IP Santral Neler Sağlar?

FenixPBX IP Santral her ölcekte müşterilerin ihtiyaclarına cevap verebilecek gelişmiş bir IP Santral çözümüdür. Birden çok şubesi olan işletmeler FenixPBX IP santral ile yerleşim bölgesi fark etmeksizin tüm şubedeki çalışanları ile aynı bina içindeymiş gibi dahili bazlı ücretsiz görüşme gerçekleştirirken diğer yönlere ise en uygun tarife üzerinden konuşma imkanı ile iletişim giderlerinde %75 e varan tasarruf ederler. Genel olarak sınırsız dahili harici hat kapsitesi, İletişimde kolaylık, yüksek performans, hatasız çalışma, bakım maliyetlerinde tasarruf, santral servislerine bağımlı kalmadan çalışma imkanı sağlar. Tamamen yazılım olarak çalışan FenixPBX IP Santral donanım özellikleri bilindik markalara göre çok daha ekonomik ve özelliklidir. Ayrıca bilindik santrallerde var olan yıllık veya aylık bakım ücreti, arıza, kablolama ve kapasite artışlarında yeni donanım masrafları olmadığı için bütçenize büyük ölçüde katkı sağlar. Yapılan yatırımı sağladığı tasarruf ile kısa sürede geri kazandırır.

Santralden Beklediğiniz Tüm Beklentileri Karşılayın

FenixPBX IP Santral ile santralden beklediğiniz herşeyi kolayca yapabilirsiniz. Yazılım tabanlı olması nedeni ile ihtiyaçlarınıza yönelik esneklik sağlayan ve yapılandırılan FenixPBX IP Santral işletmenize tümleşik iletişim çözümü sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca PLATINIUM paketi satın aldığınızda geleneksel santrallerin aksine ek modül veya lisansa ihtiyac duymadan sınırsız IP dahili hat (abone) ve sınırsız IP harici hat kullanmanızı sağlamaktadır.

Alırken Kazanın

Standart özeliklere sahip analog bir santrali satın almak için on binlerce lira verirken, şimdi gelişmiş özelliklere sahip FenixPBX IP Santralleri 350 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilir, veya 29 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Sınırsız dahili sınırsız harici hat kapasiteli santral fiyatları için fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Gelişmiş Özelliklerle Müşterilerinizi Şaşırtın

FenixPBX IP Santral ile sizi arayan müşterilerinizi şaşırtın. FenixPBX IP santral ile çağrı transferi, çağrı bekletme, çağrı alma özeliklerinin yanı sıra gelişmiş olarak sesli mesaj, gelen çağrılarda çağrıları sıraya koyma, bekleyen çağrı sırası ve ortalama bekleme süresi belirtme, bekleme sırasında firmanıza özel tanıtıcı single dinletme, bekleyen çağrıları belirlenen süre sonra kapatıp geri arama gibi başka bir çok özellikten yararlanabilirsiniz. Bu özellikleri kullanarak kimliğinizi ön plana çıkartmış olursunuz.

%75'e Varan Tasarruf Edin

FenixPBX size tüm yönlere en uygun tarife imkanı sağlayan VoIP teknolojisi ile konuşma imkanı sağlıyor. Şu anda kullanmış olduğunuz sabit hatlarınızı Fenix Telekom servisine taşıyarak veya Fenix Telekom'dan ücretsiz sabit numara alarak Fenix Telekom'un sunmuş olduğu paket veya konuştuğunuz kadar öde tarifeleri ile yaptığınız yurtiçi, yurtdışı çağrılarınızı %75'e varan ekonomik fiyatlarla gerçekleştirirsiniz. Böylece iletişim maliyetlerinizden edindiğiniz tasarruf ile santral için yaptığınız yatırımı kısa sürede karşılayabilirsiniz.

Tek Numara İle Sınırsız Çağrı İmkanı

İşletmenizde yeterli telefon hattı yoksa yeni iş fırsatlarını kaybetme riskiniz her zaman vardır. Sabit hatlarınızı Fenix Telekom'a taşıyarak SIP uyumlu hale getirmeniz fiziki sınırları ortadan kaldırıp size daha fazla eşzamanlı çağrı fırsatı sağlıyor. SIP uyumlu sabit hattınızı FenixPBX IP santral üzerinde çalıştırarak sınırsız eşzamanlı çağrı alıp gönderme imkanı yakalar ve bir çok gelişmiş özelliği ücretsiz olarak kullanmış olursunuz. Gelen çağrılarınızı sıraya alarak bekletebilir, bekleyen kişiler arasında kaçıncı sırada olduğunu, ortalama kaç dakika hatta bekleyeceğini anons edebilirsiniz.

Yüzlerce Şubeyi Tek Santral Üzerinden Yönetin

Farklı noktalardaki şubelerinizi yerleşim bölgesi fark etmeksizin tek santral üzerinden yönetebilir, tüm santral ihtiyaçlarını Merkezi Santral sistemi üzerinden karşılayabilirsiniz. Böylece tüm şubelerinize ayrı ayrı santral yatırımı yapmadan, her şube için ayrı ayrı servis ücretleri ödemeden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Ayrıca tüm şubeleriniz dahili hatlar üzerinden kendi aralarında tamamen ücretsiz görüşebilir, birbirlerine çağrı aktarıp alabilirler. Tüm şubelerinize gelen toplam çağrı adedini, bu çağrıların ne kadarının cevaplandığı, sizi arayanların çağrı cevaplanana kadar ne kadar hatta bekletildiğini, kaç kişinin kuyrukta beklediği sırada çağrıyı sonlandırdığı gibi verileri anlık olarak görüntüleyip raporlayabilirsiniz.

Dünyanın Her Ülkesinden Santraliniz Üzerinden Özgürce Konuşun

FenixPBX IP Santral çözümleri ile artık ofis dışında olsanız da ofisinizdeymiş gibi çalışabilirsiniz. Tatil, seyahat veya evinizde olmanız hiç fark etmez. Masa telefonunuzu ister cep telefonunuzda ister tablet veya bilgisayarınıza kuracağınız Softphone uygulaması ile çalıştırabilirsiniz. Üstelik hiçbir ödün vermeden.

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Copyright © 2021 Fenix Telekom Haberleşme Bilişim Telekomünikasyon ve Tek. İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.