IP Santral ve Gateway Fiyatları

FenixPBX Sanal Santral Nedir?

FenixPBX, sürekli bakım gerektiren ve maliyet oluşturan, bakır kablo üzerinden çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip yazılım tabanlı yeni nesil IP Santral sistemidir.

FenixPBX IP Santral sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dâhili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ihtiyacınıza göre sonsuz ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda arama yapıp, alabilirsiniz.

İşletmeler İçin Geliştirilmiş Şimdiye Kadarki En İyi IP Santral İle Tanışın.Gelişmiş IVR Yönetimi

Sürükle birleştir yöntemi ile IVR menünüzü ve santral senaryonuzu kendiniz oluşturun.

Ses Kaydı

Dahili ve harici hat görüşmelerimizi kalite standartları gereği ses kayıt altına alarak, müşterilerinizle oluşacak olası uzlaşmazlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.

Görüntülü Konuşun

H.264 Codec desteği ile internetin olduğu her yerden dahili aboneleriniz arasında masaüstü yada cep telefonlarınız aracılığı ile ücretsiz görüntülü konuşun.

Online Fax (Fax to Email)

Faks göndermek artık çok kolay. Bulunduğunuz her yerden Web partalınıza erişerek bilgisayar üzerinden faks gönderip, gelen fakslarınızı mail adresinize alın.

Adres Defteri

Çalıştığınız kontakt listenizi santralinizin adres defterine tanımlayarak sizi arayanları telefonu açmadan tanıyın, Arayacağınız numaraların üzerine tıklayarak direkt arayın.

Akıllı Telefonlarla Kullanım

İster Şehir dışında olun ister Yurtdışında Akıllı Mobil telefonlarınızla internetin olduğu her yerden santralinizi ofisinizdeymiş gibi kullanın. Yurtdışına çıktığınızda yüksek telefon faturası ödemeyin.

Sesli Mesaj

Haftasonu ve Tatillerde Sizi Arayanlardan Haberdar Olun. FenixPBX IP Santral'in VoiceMail özelliği sayesinde tatil günlerinizde sizi arayanların numara ve bırakmış oldukları mesajları Mp3 formatında mail olarak alabilirsiniz.

Tele Konferans

Sınırsız sayıda konferans odası oluşturabilir ve 10 larca kişi ile aynı anda konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Böylece aynı konu ile ilgili birden çok kişi ile ayrı ayrı görüşmez herkesle bir seferde konuşursunuz.

FenixPBX IP Santral Neden Avantajlı ?GELİŞMİŞ ÖZELLİK UYGUN FİYAT

İşletmelerin on binlerce liraya satın alarak kullanmış oldukları gelişmiş özellikli IP PBX santralleri artık cüzi ücretlerle satın alarak veya kiralayarak kullanma şansını FenixPBX Bulut santraller ile yakalayabilirsiniz.

DONANIM GEREKTİRMEZ

FenixPBX Santral sistemini hiçbir donanım gerektirmeden satın alarak veya kiralayarak kullanabilirsiniz. Böylece teknik bakım , onarım veya kapasite artışlarına bağlı benzer maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

SINIRSIZ DAHİLİ VE HARİCİ HAT İMKANI

Santralinizdeki tek bir numara ile sınırsız çağrı alıp göndererek tek bir müşteri bile kaçırmanızı önleyebilirsiniz. 1 ile 1000 dahili kullanıcıya kadar abone sayınızı artırabilir tüm dahili abonelerinizin aynı anda konuşmasını sağlayabilirsiniz.

ONLARCA ŞUBE VEYA ŞİRKETİNİZE TEK SANTRAL

Şubeler arası dahili hatlar ile il fark etmeksizin görüşme imkanı.
Şubelerdeki dahililer arası çağrı transferi.
Tüm şubelere tek fatura altına tanımlama imkanı.

Tasarrufu sağlayacağınız tarifeler

Şehir içi, Şehir dışı GSM ve Yurtdışı yönlere doğru olan aramalarınızı geleneksel bakır kablo üzerinden değil, internet üzerinden yaparak %45-%80 arasında daha uygun tarifeler ile gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca FenixPBX IP Santral üzerinden gerçekleşen dahili aramalarınız konumundan bağımsız olarak tamamen ücretsiz.

Maliyetleri arttırmadan büyüyün
Daha gelişmişini kullanırken daha az ödeyin
20 Yıl önceki teknoloji artık hem yetersiz, hem daha pahalıBiz Sizi Arayalım

İşiniz büyüdükçe daha fazla telefon hattına ihtiyaç duyarsınız, yeni sabit hat alarak hat sayınızı artırmanızla birlikte santral kapasitenizi artırmanızda gerekir. Böylece Sabit hat ve Santral maliyetleriniz aynı oranda artar. FenixPBX IP Santral hizmeti ile işinizi büyütürken zaman ve para tasarrufu sağlamış olur, ek altyapıya gerek kalmadan büyümeyi kolaylaştırırsınız.

Günümüzde İşletmeler için gelişmiş iletişim altyapısı oldukça önemli, ancak bazen çok masraflı olur düşüncesi ile bu fikir işletmelere çokta uygulanabilir gelmiyor. FenixPBX Bulut Santral altyapısı ile en gelişmiş özellikleri 19 TL'den başlayan fiyatlarla kiralayarak yada 350 TL den fiyatlarla satın alarak kullanabilirsiniz.

Geleneksel santral altyapısını korumak, onarmak ve kapasitelerini yükseltmek zor olduğu kadar donanım tabanlı olması nedeni ile bakım ve donanım maliyetleri her zaman daha pahalıdır. Ayrıca dijitalleşen dünyamızda ihtiyaç duyulan özellikleri gün geçtikçe karşılayamaz durumdadır. FenixPBX bulut tabanlı IP Santral çözümleri ise işletmelere daha gelişmiş özellik sunarken teknik bakım, onarım ve kapasite arışlarına bağlı benzeri maliyetlerden kurtararak tasarruf etmelerini sağlar.

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Copyright © 2021 Fenix Telekom Haberleşme Bilişim Telekomünikasyon ve Tek. İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.