İş Ortaklığı Sistemi

Yüksek kaliteli iletişim hizmetlerini müşterilerine düşük maliyetlerle sunmak üzere kurulan Fenix Telekom; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'dan aldığı Sabit Telefon Hizmeti (STH) , Sanal Mobil Şebeke Hizmeti(SMŞH) ve İnternet Servis Sağlayıcısı(İSS) lisansları ile telekomünikasyon alanındaki hızlı yükselişine İş Ortaklarıyla devam etmektedir.

İletişim sektörüne yenilikçi ve çağa uygun çözümlerle yepyeni bir soluk getiren ve yakın gelecekte Türkiye'nin her yerine hizmetlerini ulaştıracak olan Fenix Telekom, bu misyonunu Türkiye'nin dinamik, araştırmacı ve yenilikçi Telekomünikasyon/Bilişim firmalarıyla birlikte yürütmek için "Birlikte Kazanç" politikasıyla tüm İş Ortaklarının sürdürülebilir kazançlarla memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Sizde hemen Fenix Telekom Ailesinin bir parçası olup, müşterilerinizin iletişimle ilgili ihtiyaçlarına esnek çözümler sunabilir, sektörlerine uygun entegre sistemlerle onları destekleyip sürdürülebilir kazançla karlılığınızı günden güne arttırabilirsiniz.

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi

Copyright © 2021 Fenix Telekom Haberleşme Bilişim Telekomünikasyon ve Tek. İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. Tüm hakları saklıdır.